שייט ביאכטה – כללי

שייט ביאכטה הוא חווייה מהנה שאין כמותה אולם כדי להפיק ממנו את המרב יש לצאת אליו מוכנים לכל תרחיש אפשרי – החל ממנוע שנדם בלב ים דרך סערה לא צפויה שהביאה עימה גלים בגובה עצום.
כמו בכל תחום בחיים, תרגול והתנסות הם סוד ההצלחה של שייט ביאכטה, תוך שמירה על קור רוח וזכירת החומר הנלמד בקורס סקיפרים. בקיאות בנושאי ימאות יאכטות – היכרות עם היאכטה אותה אתם משיטים כמו גם היכרות עם הטבע, קרי הים ותנאי מזג אוויר , יעזרו לכם לצאת אל הים הפתוח ולחזור ממנו בבטחה.

שייט ביאכטה, כאמור, עלול להסתיים לעיתים בצורה לא נעימה כפי שארע למשפחה שהשיטה בפסח, את היאכטה שלהם מקפריסין לחופי המדינה.

שייט ביאכטה – שייט נהרות

בשנים האחרונות שייט ביאכטה הפך לסוג נוסף של חופשה, משפחתית או רומנטית.במקום לטוס לעיר מסוימת או לנסות ולהגיע ברכבת תוך פרק זמן מוגבל למספר רב של אטרקציות במדינות אירופה, גילו הישראלים את שייט הנהרות.בצרפת המשלבת נופים עם היסטוריה, באנגליה לאורך נהר התמזה המפורסם בהולנד השטוחה והציורית ובמקומות נוספים ניתן לצאת להרפתקה על המים.
שייט ביאכטה מספק כלי תחבורה, מקום לינה וחדר אוכל צף.במידה וברצונכם לארח חברים שהיכרתם בדרך, לא צריך להתלבט היכן יהיה מקום המפגש.
שייט נהרות מאפשר שייט איטי ביאכטה תוך אפשרות להנות מהנוף שמסביב וירידה אל החוף בכל פעם שחשים צורך בקרקע יציבה מתחת לרגליים.

שייט ביאכטה – שייט תעלות

במקור שימשו תעלות המים להסעת סחורות ממקום למקום אולם ככל שחלפו השנים נזנחה מטרה זו והתעלות הפכו לאטקרציה לכל אותם אנשים שמעוניינים בנופש על המים.
שייט ביאכטה בתעלות הצרות אפשרי גם לאלו שלא עברו קורס סקיפרים – היאכטות אינן מהירות והמבנה שלהן צר ומותאם לאזור השייט.הנוף סביב הוא ירוק ופורה הודות לכמויות המים האינסופיות והחוויה היא בלתי נשכחת.
שייט תעלות ביאכטה מושכרת פופולרית בעיקר באנגליה ובצרפת שם רשת התעלות ענפה ביותר.

אחרי סרטון כזה, מתחשק להתחיל לארוז ולצאת לדרך