מועדון יאכטות

מועדון יאכטות – למה זה כדאי?

מועדון יאכטות מזמין אתכם להצטרף לשורותיו אם קיבלתם רישיון יאכטה, אך אין באפשרותכם לרכוש יאכטה פרטית משלכם. כל מועדון יאכטות מציע לסקיפרים חובבים את האפשרות לשכור יאכטות כמעט בכל מקום בעולם. היאכטות המוצעות להשכרה כוללות חדרי שינה, מטבח, מקלחות, שירותים ומערכות מוסיקה, כך שניתן לבלות חופשה חלומית על היאכטה ולחסוך תשלום על בתי מלון.דמי חברות של מועדון יאכטות מקצועי משתנים בהתאם למספר ההפלגות, כאשר בדרך כלל מדובר בכמה מאות שקלים בחודש.

כל מועדון יאכטות מציע לחבריו שלל הטבות כמו טיולים מאורגנים, יצירת קשרים עם מוכרי ומשכירי יאכטות והטבות כגון מחירים זולים והרשמות מיוחדות. בנוסף, מציע כמעט כל מועדון יאכטות מגוון קורסים והשתלמויות שיקנו לכם ערך נוסף בלימודי השייט. כאשר תהיו חברי מועדון יאכטות, תוכלו להרחיב את מעגל החברים ולהכיר  חובבי יאכטות בדיוק כמוכם.

מועדון יאכטות – רשימת המובילים בישראל

SEA-GAL – מועדון יאכטות שהוקם בשנת 1992 ונמצא במרינה בהרצליה. מול הים שוכנות כיתות הלימוד לקורס סקיפרים, ולצדן ממוקם צי היאכטות של המועדון.

מועדון יאכטות זה מציע מגוון רחב של שירותים לאוהבי ים, ביניהם: קורס סקיפרים, השכרת יאכטה או מפרשית לפרקי זמן משתנים ולמטרות שונות – עם חברים או משפחה, הפלגה רומנטית, או סתם הפלגה ללב ים. מועדון  Sea-Gal יעזור לכם בתכנון וביצוע טיולי שייט והפלגות בכל העולם וכן הפלגות דייג מודרכות עם צוות דייגים מנוסה, כולל כל הציוד הדרוש.

YAM-SAILING – בית הספר לשיט “ים סיילינג סקול”, השוכן במרינה בתל אביב, הקים מועדון יאכטות פרטי “ים רייסינג יאכט קלאב”. חברי מועדון יאכטות זה משתתפים בפעילויות שייט ובתחרויות שייט בארץ ובחו”ל.

דרך הים – מועדון יאכטות “דרך הים”  משמש בית לקהילת האנשים שאהבתם הגדולה היא היא הים .מועדון יאכטות זה מאפשר לחברים בו להגיע למרינה בכל ימות השבוע, לקחת יאכטה ולצאת להפלגה. בנוסף, מציע מועדון יאכטות ” דרך הים” מגוון רחב של הפלגות,הרצאות, סדנאות ופעילויות בהרצליה ובחיפה.

אלת הים – מועדון יאכטות “אלת הים”, השוכן בנמל יפו, מאפשר הפלגות ארוכות ברחבי הארץ הנחלקות לשני מסלולים: הפלגות של 24 שעות מנמל יפו עד אשדוד/אשקלון, וכן הפלגות של 48 שעות מנמל יפו עד חיפה/עכו. ההפלגות כוללות לינה ביאכטה.

SAILOR – מועדון יאכטות ובית הספר לשייט יאכטות סיילור, הממוקם בלב יפו העתיקה, הוקם על ידי שני מדריכי שייט ותיקים ומנוסים. מועדון יאכטות זה מספק מגוון שירותים, אטרקציות כגון השכרת יאכטות, הפלגות דייג, לימודי ימאות, הפלגה רומנטית,  הצעות נישואין על יאכטה ועוד.

 AQUA MARINA – אקווה מרינה הינה יבואנית של יאכטות וסירות ובנוסף מקיימת מועדון יאכטות במרינה בהרצליה. החברה מתמחה בהשכרת כלי שיט יוקרתיים ליעדים בינלאומיים.