השכרת יאכטות הפכה בשנים האחרונות פופולרית יותר מבעבר, בו הפלגות ללב ים היו נחלתם הבלעדית של בעלי האמצעים. כיום, גם מי שאינו מסוגל להרשות לעצמו להיות בעל יאכטה פרטית, יכול ליהנות  מהקסם שבשילוב ים – שמש – פינוקים. בשנים האחרונות חלה עלייה בדרישה לשייט יאכטות ומועדוני היאכטות החלו לאפשר השכרת יאכטות מסוגים שונים, לפרקי זמן משתנים ולמטרות מגוונות.

השכרת יאכטות מאפשרת הפלגות משפחתיות, מסיבות יום הולדת, מסיבות רווקות/רווקים, הפלגות דייג או הפלגות לים הפתוח, שחייה בלב ים ועוד, הכל בהתאם לתנאי מזג האוויר.

השכרת יאכטות – לפי מה בוחרים?

הכיף בהתגלמותו

השכרת יאכטות מצריכה בראש ובראשונה להגדיר איזה סוג הפלגה אתם רוצים – במידה ומטרתכם היא שייט קצר לאורך החוף, אפשרית השכרת יאכטות  לשעה בקרוב, כשהיציאה היא על יאכטה העוגנת בנמל יפו או בכנרת שם קוראים לכל דיכפין לבוא ולהצטרף. אופצייה זו היא הזולה ביותר אולם גם ההמונית מכולן.

אם דמיינתם משהו רומנטי יותר – זוג המשייט לו לכיוון השקיעה, הבחירה ביאכטה מושכרת  זו תהייה אחרת, ואם חשבתם לצרף עוד אנשים (כי הרי אין כמו לספר לחבר’ה, אבל לפעמים יותר פשוט להביא אותם…) השכרת יאכטות למטרה זו תצריך מכם התארגנות שונה.

יש מספר מקומות בהם קיימת אפשרות של השכרת יאכטות – אילת, הרצליה, תל-אביב וחיפה.

שימו לב, השכרת יאכטות מבוקשת הרבה יותר בסופי שבוע, לכן מומלץ להקדים ולהזמין, או לחילופין, לתאם לאמצע השבוע כשהמחירים גם אטרקטיבים יותר.

השכרת יאכטות – איזו יאכטה בוחרים?

השכרת יאכטות, כפי שציינו, מצריכה מעט עבודת הכנה מצידכם. לאחר שתגדירו לצוות את כל הנתונים, הם יוכלו להמליץ לכם על סוגי יאכטות  בהתאם למטרה שהצבתם לכם ובהתחשב באופי האירוע וכמות האנשים.

השכרת יאכטות לאירועים

השכרת יאכטות לאירועים שונים מאפשרת חוויה חד פעמית שלא תשכח במהרה.

כמה פעמים רצית להיות רומנטי ולהוריד לה את הירח?! כמה פעמים חשבת לחגוג לבנך את חגיגת בר המצווה שלא יפסיקו לדבר עליה חודשים אחר כך?! ולך, לא מגיעה מסיבת רווקות לפני שאת נכנסת למסגרת הנישואין?!

הנאה בלתי נשכחת עם גלים, מרחבים אינסופיים, שקט מסביב, רוח נעימה, מוזיקה רגועה, אוכל  טוב, בירות ופינוקים רבים אחרים. השכרת יאכטות הינה חוויה שווה לכל נפש ושווה לכל כיס. אין צורך להיות סקיפר, מועדון יאכטות שתבחרו ידאג לכל צרכיכם, ויספק את כל חוויותיכם על פי תיאום מראש, החל משייט חופים מקומי וקצר ועד להפלגות מחוץ לישראל לאתרים מובחרים במדינות באגן הים התיכון.

אירוע על יאכטה – חוויה בלתי נשכחת!

השכרת יאכטות – קורס שייט

השכרת יאכטות שניתן לבצע בכל  מועדון יאכטות, מציעה קורס שייט המאפשר התנסות קצרה בלימוד שייט בסיסי, תוך כדי הדרכה על ידי סקיפר מנוסה שמדגים ומסביר כיצד מפליגים, איך היאכטה פועלת, מה עושים  בתנאי מזג אויר שונים ועוד.השכרת יאכטות למטרת קורס שייט,מתנה נהדרת לכל מי שחלם להיות רב חובל.

השכרת יאכטות – שייט סביב העולם

השכרת יאכטות מאפשרת הגשמת פנטזיה שיש לרבים מאיתנו – שייט סביב העולם.

אם חלמת לצאת לשייט חופים בתורכיה, ביוון או במקומות אקזוטיים אחרים , אם חלמת לעגון בתעלות המנומנמות של אנגלייה או צרפת, השכרת יאכטות תאפשר לך להגשים את החלום. מהים תוכל גלות מקומות ונקודות חן שטייל יבשתי אינו רואה לעיתים. בכל מקום אליו תגיע, תוכל לקשור את היאכטה ולרדת לטייל רגלית על היבשה.

תהליך השכרת יאכטות למטרת שייט סביב העולם, יכול להתבצע מהארץ בהתאם למסלול המתוכנן.